Miejsce konferencji

CENTRUM INFORMATYKI AGH (nowy budynek dydaktyczny KI)

Konferencja odbędzie się w Nowym Centrum Informatyki AGH. Dzięki bogatej infrastrukturze, która została zbudowana z użyciem najnowocześniejszych technologii dostępnych aktualnie na rynku, centrum o powierzchni ok. 7 250 m. kw. zapewni uczestnikom konferencji wspaniałe warunki do wymiany doświadczeń naukowych, jak również  prowadzenia dialogu środowisk naukowych i przemysłu. Obiekt o wygodnie wytyczonym programie funkcjonalnym, podzielony na część naukową i dydaktyczną zostanie oddany do użytku już w lutym bieżącego roku.

Budynek dydaktyczny D-17, AGH,
ul. Kawiory 21, 30-055 KRAKÓW
,
http://ci.ics.agh.edu.pl


Pokaż Centrum Informatyki AGH na większej mapie

KRAKÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nie tylko do uczestnictwa w prestiżowym wydarzeniu naukowym, ale również do wzięcia udziału w towarzyszących konferencji imprezach kulturalnych oraz odpoczynku w cudownej atmosferze
Krakowa.

Od wieków Kraków był wiodącym ośrodkiem kulturalnym, naukowym i artystycznym kraju, wcześniejszą siedzibą królów polskich i wciąż uważany jest przez niektórych za duchowe serce Polski ze względu na swoją ponad tysiącletnią historię. Dziedzictwo kulturowe i bogactwo artystyczne zostały uznane przez UNESCO, które w 1978 roku wpisało miasto na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego, podkreślając w ten sposób jego wysokie miejsce w kulturze światowej.

Wawel Castle St.Mary's church Sukiennice

Obecnie Kraków przyciąga olbrzymią liczbę gości z całego świata, plasując się w czołówce celów turystycznych ostatnich lat. Ze względu na swoją silną pozycję akademicką stał się również miastem o niepodważalnym znaczeniu przemysłowym, w szczególności w branży IT (Top 10 Emerging Outsourcing Cities).

ZAKWATEROWANIE

Rezerwacja miejsc hotelowych i opłaty hotelowe realizowane będą przez uczestników bezpośrednio w hotelach.

Organizator KKIO’2012 dokonał rezerwacji puli miejsc w cenach „specjalnych” w terminie 9-13.09.2012 r. dla uczestników KKIO2012r w następujących Hotelach, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca obrad – Centrum Informatyki AGH pawilon D17 (od kilku do kilkunastu minut spacerem):

Rezerwacje w Hotelach ANTICA oraz NOVOTEL-BRONOWICE uczestnicy dokonują samodzielnie telefonicznie lub e-mailowo na bezpośrednie telefony/adresy hoteli podane w opisie poniżej.

Rezerwację tanich miejsc hotelowych w Hostelu OLIMP uczestnicy dokonują poprzez wysłanie formularza (formularz rezerwacji miejsca w Hostelu OLIMP) do współpracującej z organizatorem KKIO’2012 Fundacji dla AGH (kongres@teberia.pl).

Zgłoszenia rezerwacji (i płatności) dokonują uczestnicy we własnym zakresie, a aby móc skorzystać z wynegocjowanych cen specjalnych, podają hasło „KKIO2012”.

Rekomendujemy dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem, gdyż później może zabraknąć miejsc w hotelu – w terminie obrad KKIO’2012, w Krakowie odbywa się kilka dużych konferencji.